KURUMSAL

Biz Kimiz

Teknolojiyi yakından takip ederek kendini yenilemiş, İtalyan Mazzoni firmasının makinalarıyla 3500 m ² açık, 2000 m² kapalı üretim tesisinde, günlük 15 ton sabun üretim kapasitesine sahip olan firmamız, kurulduğu günden beri yüksek kalite anlayışıyla hareket ederek sabun sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Firmamız, Hijyenik koşullarda çevreye dost üretim anlayışıyla, Hacı Abdullah(Zeytinyağlı sabun), Alp(güzellik sabunu),Aslı(Çamaşır ve Banyo sabunu) olmak üzere üç tescilli marka ile faaliyetini sürdürmektedir.


Tarihçemiz

1945 yılında Hacı Abdullah Özkaya tarafından Gaziantep’in Nizip ilçesinde kurulup ÖZKAYALAR Sabun Sanayi adı altında üretime başlayan firmamız ÖZKAYA SABUN YAĞ ve GLİSERİN SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. olarak 3 kuşaktan beri sabun sektöründe faaliyet göstermektedir.

Zeytinyağı başta olmak üzere en kaliteli ham maddeleri kullanarak yüksek kalitede üretim yapmayı kendimize ilke edindik. Kaliteli ürünler üretmemizin karşılığı olarak aldığımız en değerli ödül tüketicilerin markalarımıza göstermiş olduğu ilgi ve güvendir. ÖZKAYA SABUN YAĞ ve GLİSERİN SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.’nin başlıca ürünleri ; banyo sabunları, lavabo ve güzellik sabunları çamaşır sabunları, granül sabunlar, sabun makarnaları (soap noodles), toz sabunlar.


Misyonumuz

Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en yüksek iş performansını sunan, sistemini sürekli geliştiren, gelişmeleri sadece izlemeyip bilfiil yanında olan, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel prensibimizdir.

Vizyonumuz

Piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermemeyi, çevreye ve insan sağlığına saygılı ürünler üretmeyi ilke olarak benimseyen bir marka olmaktır.